25 marca 2014

Herbaciarka

Po raz kolejny "odważam się" wziąć udział w wyzwaniu ;) 

Całkiem niedawno znęcałam się nad pudełkiem na herbatę:) Taaaaakim  dużym :D Chlapałam, ciapałam farbkami i patyną, szorowałam papierem ściernym, maltretowałam serwetkę i papier... zresztą,  sami zobaczcie efekt    

Pomysł był taki, żeby zrobić coś na kształt otwartej starej księgi. Wcześniej już robiłam kilka "książek", ale bazą zawsze było pudełko w formie zamkniętej książki. Ta forma stanowiła dla mnie ogromne wyzwanie. Dumałam, dumałam i wydumałam... ;D

Wykorzystałam motyw z jednej ze swoich ulubionych serwetek. Uwielbiam ten starociowy klimat! Z tym samym motywem powstał jakiś czas temu chustecznik.  Później  jeszcze poczyniłam przy użyciu tego motywu komplecik, na który składał się chustecznik, ale już troszeczkę inaczej ozdobiony i pudełko-księga. Komplet zrobiłam dla cioci z okazji okrągłej daty urodzin:) 
a.... przypomniałam sobie. Tę serwetkę wykorzystałam nawet przy robieniu kartki na ślub... Mówiłam, że bardzo lubię ten motyw :)

Pracę zgłaszam na wyzwanie:


 


8 komentarzy:

 1. Śliczna!! i te dodatki są urocze jak np. łyżeczka wśrodku czy mini filiżanka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pudełeczko jest niesamowite!
  Fantastyczny pomysł na wieczko, świetne detale i efekty "boczne".
  Witam w Szufladowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno zamiar się udał, bo od razu widać, że to księga. Super efekt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne pudełko, bardzo mi się podoba. Musiałaś się nieźle napracować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję!! tak kosztowało mnie wieleeeeee godzin pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wygranej w wyzwaniu w Szufladzie:):)
  Mam pytanko :) : gdzie zamawiasz takie dodatki np. taką łyżeczkę i te słodziutkie filiżanki?? Któryś raz już wchodzę i oglądam tą pracę bo tak mi się spodobała, no i te dodatki urocze!!

  OdpowiedzUsuń