1 czerwca 2017

Dla Dzieciaczków ;)

Witajcie!

Dla Dzieciaczków, naszych Milusińskich tworzy się najwięcej w Fabryczce. Uwielbiam ten moment, kiedy dostaję wiadomość, telefon, informację, że ten kocyk, ta podusia, to pudełeczko, czy inny wyjątkowy i niepowtarzalny wytworek stał się, jest tym ulubionym, jedynym, wyjątkowym, skarbem, spełnił marzenie, pomaga zasnąć, przetrwać trudne chwile, zapomnieć, ukoić, rozbawić, wywołać uśmiech. Ten moment, kiedy dowiaduję się, że mały chłopiec przez wiele dni chodził spać z wielką drewnianą skrzynią na swoje skarby :) Ten moment, kiedy maleńka dziewczynka, łatwiej zniosła trudy pobytu w szpitalu, za sprawą liska z milusiej, mięciusiej podusi. Ten moment, kiedy chłopiec chciał spać tylko pod wielkim, mięciutkim kocykiem z policjantami i strażakami - mama na kilka dni musiała zrezygnować z pościeli ;) Ten moment, kiedy podusia z wymarzonym motywem pozwoliła Maluchom zapomnieć o nocnych koszmarach i spokojnie zasnąć. Ten moment, kiedy dla dwóch braci, spanie we własnych łóżeczkach, z własną podusią i z własnym kocykiem stało się, czymś zwyczajnym - niezwyczajnym ;) Ten moment, kiedy dla małego chłopczyka, który zbierał swoje amulety do kieszeni, drewniane pudełeczko z ulubionym motywem, stało się skrzynią skarbów. Ten moment, kiedy dla rodzeństwa, wymarzone tipi, stanęło w ogrodzie i stało się miejscem zabaw i ogromnej lawiny kreatywności. Ten moment, kiedy widzę Maluszki  w kolorowych otulaczach, takie urocze.  Ten moment, kiedy... To są te chwile... ważne... dające siłę... wywołujące radość i motywujące do dalszej pracy :) Dziękuję!

Wszystkim Maluszkom, Przedszkolakom, Starszakom i Uczniakom, w dniu Waszego Święta, składam życzenia marzeń spełnienia!!

A co lubią nasi Milusińscy? - podusie tulisie. Te i wiele innych, już tulą do snu, koją łzy, wysłuchują sekretów, podróżują i to są te jedyne "najulubieńsze", milusie, mięciusie ;D

Pozdrawiam Was cieplutko ;)
Iwona


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz